Home › Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Jaką dzielnica jest Praga Południowa?

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką ludzi, poszukujących nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Współcześnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość punktów zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takowe lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą na temat której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Aktualnie świeże mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym rejonie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają też niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i atrakcyjną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj wielość szkół i przedszkoli. W dodatku jest tutaj mnóstwokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..

Page top